OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí—Pátek
6.30—17.30
Možný víkendový provoz
(minimálně pro 3 děti)

MAIL
uhrnecku@gmail.com

TELEFON
+420 601 187 810

ADRESA
ČSA 13, Milovice 289 24

Fotky a naše zážitky zde - FACEBOOK

DENNÍ PÉČE
Karolína Růžičková, chůva
Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Praze, kde jsem absolvovala praxe v Domu dětí a mládeže, v mateřské škole a v dětském klubu. Po ukončení střední školy jsem nastoupila do mateřské školy v Ostré, kde do teď působím na zkrácený úvazek jako učitelka. Ve svém volném čase profesionálně působím jako rozhodčí fotbalu, vedu kroužek sportů a flétny v MŠ. Ráda bych děti vedla k pravidelnému pohybu a základům tělocviku.

Jana Čonková, chůva
Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a od roku 2012 se věnuji práci s dětmi. Od roku 2015 pracuji také v dětské skupině Parníček Lysá n.L. Svůj volný čas trávím se svými dvojčaty, která jsou velice sportovně nadaná a účastní se spoustu sportovních akcí, ale ráda si i přečtu pěknou knihu nebo cestuji. Zajímám se o asociaci dvojčat a vícerčat.

ANGLIČTINA
1× týdně ve čtvrtek
Janette Oubrechtová – lektorka, dynamická mladá žena s širokým a citlivým srdcem pro děti a mladé lidi.
zpívat, tančit, hrát divadlo….. jak jinak než anglicky.. angličtina hrou pro děti

SPORTOVKY
1x týdně v úterý
Karolína Růžičková - kromě práce v naší školičce se ve volném čase věnuje trénování dětí ve fotbale a vede sportovní kroužek v MŠ Ostrá.
Během sportovního dopoledne si děti zacvičí, protáhnou na opičí dráze, budou pilovat pohybové dovednosti a zahrají si sportovně zaměřené hry.

Kurzy jsou v ceně